Foto “Äike/Päike”

50,00150,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Tõenäoliselt sellist hetke mu elus rohkem ei tule. Suvine varahommik. Päikesetõus kella 4 paiku. Saabuv äikesetorm. Jätsin kaamera pildistama ja samal ajal hüppasin ise laukasse. Kerge hirmuga muidugi, sest tohutud äikesepilved ja piksenooled olid kõue kõmina saatel saabumas. Tundsin, et olen sattunud Sõrmuste Isanda tegevustikku. Väikse kääbikuna haarasin veest tulles oma kaamera ja sammusin alandlikult tagasi autosse, et hoovihm tehnikat ei rikuks. Nüüd tagantjärele seda fotot vaadates mõtlen, et kui seda poleks, peaksin kogetut ilmselt unenäoks. Nii nagu inimese maailmas jääb tihti kahele suurele isiksusele üks ruum väikeseks, ei mahu ka suured loodusjõud tihti ühel aja ühte kohta. Kui see siiski juhtub, on õhk maagiast paks.

Juuli 2020, Raplamaa.

Lisainfo

Suurus

30×45, 40×60, 60×90, 80×120

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend, fotopaber