Foto “Elu puu”

60,00145,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

Transport hinna sees.

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Mohni pärn. Mitmesaja-aastane vanake ja ainus allesjäänu kunagisest pärna-tammemetsast. Väidetavalt põletati mets maha, et tabada Mohni saarel elanud piraadid. See olevat olnud ainus puu, mis tulekahju üle elas. See lugu on võimendus sellele niigi võimsale tundele, mis selliste suurte ja vanade puude all seistes tekib. See on sõna otseses mõttes elu puu!

 

 

Juuli 2017, Mohni saar.

Lisainfo

Suurus

30×30, 60×60, 90×90

Materjal

fotopaber, raamitud fotokapa, premium fotolõuend