Foto “Isepäine”

50,00150,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Loodus võib olla toetav ja lohutav, sest pakub imetlejale rohkesti analoogiaid ja metafoore. Tekivad mitteverbaalsed dialoogid. Isiklikult lähen neid dialooge pidama siis, kui sisemised teemad on liiga keerulised või haprad, et neid kohe inimesega lahata. Tunnen, et loodus mõistab ka kõige keerulisemaid muresid. Käesolev vaatepilt fotol on üks võimas ja julgustav kujund – üks väike ja visa puu on eemaldunud ülejäänud metsast ja võtnud julguse kasvada tipule kõige lähemal. Julge endale kindlaks jääda, julge eristuda! Ja kui suudad end tippu vedada, siis tea, et seal on konkurentsi ja vastupanu palju vähem kui sinna murdmisel. Inglise keeles on selle kohta ütlus “it’s lonely at the top”.

Lisainfo

Suurus

30×45, 40×60, 60×90, 80×120

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend, fotopaber