Foto “Stonehenge”

90,00125,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Kui stonehenge on Inglismaal asuv maailmakuulus megaliitrajatis, mille nimi väljendab rippuvaid kive, siis meie oma põhjaranniku suured rändrahnud on justkui Eestimaa oma väiksed stonehenge’id. Mõelgem vaid, need tohutud kivilahmakad on veeretatud siia meie rannikule viimase mandrijää suure töö tulemusena. Eriti efektselt mõjuvad nad siluettidena  õhtu- või hommikuvalguses. Võtan peast mütsi ja tervitan.

 

Mai 2019, Purekkari.

Lisainfo

Suurus

80×30, 120×50

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend