Foto “Kosmonaut”

50,00150,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Rabadest on saamas viimased valged laigud kaardil – vähesed allesjäänud paigad, kuhu inimene raske maastiku tõttu eriti ei kipu. Kuid seda suurem on ahvatlus linnastuvast maailmas kasvõi hetkekski eralduda ja kohtuda oma süvakihtidega. Selle minapildiga, kes siin mugavas maailmas meie sees peidus istub. Ühel päikselisel ja udusel maikuu hommikul jäädvustasin oma kaasmatkalise esimestes rabale laskuvates päikesekiirtes. Mõtlesin hiljem fotot vaadates, et tegemist on justkui astronaudiga kuskil võõral planeedil. Võibolla need kodumaised rabaseiklejad ongi omamoodi kosmonaudid, kes neid viimased inimkaugeid paiku ja iseennast söandavad avastama minna.

Mai 2020, Raplamaa.

Lisainfo

Suurus

30×45, 40×60, 60×90, 80×120

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend, fotopaber