Foto “Kullasäras”

50,00150,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Augustis muutub ööpäevane temperatuuri kõikumine suuremaks. Seda eriti soodes ja rabades, mis oma avatud ruumi tõttu ei suuda oma mikrokliimat hoida nagu metsad. Selle on oma võlud. Näiteks võib öö jaheduses hüpata päeval soojenenud laukasse kui sooja vanni ja imetleda taevas säravaid tähti. Kui oodata hommikuni, leiad end päikesetõusul otsekui paksu vatiteki seest – maastik on mattunud paksu udusse. Tõusev päike toob esile muidu nii nähtamatuks jäävad ämblikuvõrgud, mis meenutavad jõuluehteid. Kuuselõhna asemel saadab Sind uimastav sookail.

 

August 2018, Raplamaa.

Lisainfo

Suurus

30×45, 40×60, 60×90, 80×120

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend, fotopaber