Foto “Leegitsev taevas”

50,00150,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

November 2018. Täiskuuöö. Saan kuskilt info, et on lootust virmalistele. Pakin asjad ja hüppan autosse. Linnast väljudes leian end paksust udumassist ja pildistada pole justkui midagi. Loobun ja otsustan minna lähedalasuvasse rappa kuuvalgeid maastikke pildistama. Mu peas keerlevad ideed kõveratest rabamändidest kuuvalges udus. Esimesi võtteid jäädvustades märkan kaamera ekraanil rohelist kuma. Ühel hetkel hakkab see silmnähtavaks muutuma ka minu ees laiuval põhjataeval. Värvide intensiivsus aina kasvab ja mina koperdan kui hullumeelne mööda libedat ja katkist laudteed. Minu ette jääb rida mände, mida valgustab täiskuu ja taustal käib meeletu põhjamaine tuledemäng.

 

November 2018, Raplamaa.

Lisainfo

Suurus

30×45, 40×60, 60×90, 80×120

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend, fotopaber