Foto “Lendav saar”

50,00150,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Sel augusti hommikul leidsin end lõpmatusest. Ruumiliselt mõjuvad laukasaared justkui lahustuks selles paksus hommikuudus. Selline peitusemäng tekitab uudishimu – mis on seal, kus piirjooned kaovad? Raba peegeldab väga võimsalt seda, et vähem on rohkem. Oma minimalistlikus ilmes ja puid-laukaid peitvas udus serveerib ta meile palju vähem kui võiks oodata. See on tänapäeva küllastunud maailmas väga erandlik ja tõmbab oma kontrastsusega kohe tähelepanu. Võibolla olemegi end elamuste ja meeleliste kogemustega üle nuumanud ja vajame nüüd midagi minimalistlikku ja puhast?

 

August 2018, Raplamaa.

Lisainfo

Suurus

30×45, 40×60, 60×90, 80×120

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend, fotopaber