Foto “Lendaval vaibal”

50,00150,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Suvine päikesetõus rabas. Võtan autost SUP-laua ja kiirustan läbi jaheda udu lauka poole. Laua täispumpamisega saan lõpuks sooja sisse ja seejärel hüppan nagu väike laps kõhuli lauale ja liuglen üle rabalauka. Jätsin kaamera kaldale pildistama, et jäädvustada seda unenäolist hommikut ja mind selle sees. Ma olen alati unistanud sellest, et saaks linnuna läbi õhu lennelda. Kuigi see pole mul siiani õnnestunud, siis SUP-lauaga läbi uduse rabalauka liikumine tekitab väga sarnase kaaluta oleku. Sellised hommikud on muinasjutt, mida eestlane saab soovi korral kogeda. Leia vaid õige ajaaken ja hüppa sisse!

 

Juuni 2020, Raplamaa.

Lisainfo

Suurus

30×45, 40×60, 60×90, 80×120

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend, fotopaber