Foto “Pärast tormi”

50,00150,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Harva juhtub nii, et jõuad pärast äikesetormi või pikka vihma täpselt selginemise ajaks õigesse kohta. Võib peaaegu kindel olla, et kui selginemine leiab aset päikeseloojangu aegu, siis on oodata midagi erilist. Taanduvad tormipilved löövad lõkkele horisondi taha kadunud päikese kumas ja pakuvad visuaalset etendust, mida tavatingimustes naljalt tabada ei õnnestu. Need ongi need väiksed erilised ajaaknad, mida fotohuvilised järjepidevalt ja unistavalt taga ajavad. Sellele fotole on oma valgusvihu jätnud ka Pakri tuletorn, mis sümboliseerib rahuneva ilma taustal lootust ja näitab teed tulevikku.

 

Juuni 2018, Pakri poolsaar.

Lisainfo

Suurus

30×45, 40×60, 60×90, 80×120

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend, fotopaber