Foto “Teekond muinasjutusaarele”

50,00150,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Ühel udusel oktoobrikuu hommikul leidsin end Kõrvemaalt. Seisin ühe Jussi järve kaldal ja vaatasin seda veetaimedest vaipa, mis oli justkui minu ette lahti rullitud. Mu peas käivitus midagi muinasjutulist – mõtlesin, et seal eemal udu sees paistab üks viirastuslik saar, kuhu pääsevad vaid need, kes suudavad ühelt lehelt teisele niimoodi astuda, et vette ei vajuks. Kuigi tundsin end tol hetkel lihtsurelikuna ega hakanud seda teekonda isegi mitte proovima ette võtta, siis otsustasin jäädvustada selle idee… et meie elud ongi täis selliseid kummitussaari teiselpool udu. Sinna viivad riskantsed teed ja seepärast ei julge paljud neid ette võttagi. Kuid kes julgeb, võibki end muinasjutust leida.

Oktoober 2020, Kõrvemaa.

Lisainfo

Suurus

30×45, 40×60, 60×90, 80×120

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend, fotopaber