Foto “Unenäos”

50,00150,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Ajalugu kordub. Kunagi 10 000 aastat tagasi, pärast jääaja lõppu, saabusid siia esimesed inimesed. Kütt-korilased, kes kasutasid siinseid veerohkeid alasid veeteedena, liikudes paadikestega ühest kuivemast kohast teise, küttides põtru ja kopraid. Nüüd, 10 000 aastat hiljem, on nendest veealadest saanud sood ja rabad. Vahepeal hirmu ja õudust tekitanud maastikust on saanud koht väljalülitamiseks ja hinge eest hoolt kandmiseks. Enam pole ürgseid paate, on SUP lauad. See pilt ilmestab üht suvist hommikut rabalaukal – 21. sajandi inimesed otsimas enda jaoks midagi sama vajalikku nagu ürginimesele oli saakloom või toit.

 

Juuli 2020, Raplamaa.

Lisainfo

Suurus

30×45, 40×60, 60×90, 80×120

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend, fotopaber