Foto “Vaikivad vanakesed”

50,00150,00

Fotod on saadaval erinevates formaatides:

Paberfotona (ilma raamita)

Suured paberfotod tavalisest paksemal 300 grammisel ilusal poolläikival fotopaberil. Need sobivad väga hästi näiteks pildiraamidesse.

 

Raamitud fotokapana (must või valge alumiiniumraam)

Raamitud fotokapa valmib nii: kõigepealt trükime pildi poolmatile fotopaberile, seejärel kleebime selle 10 mm paksusele kapa alusplaadile ja siis paneme sellele ümber alumiiniumist raami. Nüüd on pilt tugev, nurgad ei lähe katki ja ei hakka kaarduma.

Riputamiseks on pildil taga riputustross. Nii on mugav pilti ühe konksu/naela/kruvi otsa riputada. Samas saab riputustrossi kinnitusaasasid kasutada edukalt ka pildi kahe tamiiliga üles riputamiseks.

Erisoovide korral kirjuta mulle e-mailile.

 

Fotolõuendina

Mis on fotolõuend? Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

 

Transport hinna sees.

 

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Väljasurev loodusnähtus nimega talv. Ma ei tea kuidas saab olema tulevik, aga mulle jäävad elu lõpuni meelde need koheva paksu lumega pakaselised ilmad. Sellises külmas ja vaikuses on looduse aineringe peaaegu seisma pandud ja kella vaatamata tekib tunne, et ka seikleja ümber paiknev aegruum samuti pausil. Talvine vaikus on kuidagi eriti tühi ja võib mõnel linlasel esimesel kokkupuutel seest täitsa õõnsaks tõmmata. Seda erilisemaks muudab see need kidurad lume all ägavad rabamännid, kes oma kujuga väljendavad seda raskust ja väljakutsed, mida sellises keskkonnas kasvamine pakub. Seejuures sümboliseerivad nad ka tohutut visadust ja sitkust, mida on vaja selliste takistuste ületamiseks.

 

Jaanuar 2018, Raplamaa.

Lisainfo

Suurus

30×45, 40×60, 60×90, 80×120

Materjal

raamitud fotokapa, premium fotolõuend, fotopaber